Home / Lajme / Kronika e zezë / Kaplohen nga zjarri dy makina në Shkup

Kaplohen nga zjarri dy makina në Shkup

Mbrëmë rreth orës 02:00 në rrugën “Nikolla Parapunov” në Shkup, tërësisht është djegur makina “Ford Focus” me targa të Shkupit, në pronësi të Z.G (61) nga Shkupi. Dhe pjesërisht është djegur makina “Toyota” me targa të Shkupit nën pronësi të Ç.H (51), nga Republika e Koresë, me vendqëndrim në Shkup.

Nga ana e organeve kompetente thonë se zjarret nga makinat janë lokalizuar me kohë, ndërsa hetime në vend ngjarje do të bëhen gjatë ditës së sotme.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *