Home / Lajme / Maqedoni / Kaplohet nga flakët një makinë në Qendër të Shkupit

Kaplohet nga flakët një makinë në Qendër të Shkupit

Një qytetar nga Shkupi ka përjetuar tmerr kur në udhëkryqin më kryesor në Shkup i është djegur vetura e tipit ‘Yugo’ me targa të Shkupit,

Shoferi ka kërcyer nga ulësja dhe mezi ka dalë në rrugë, për t’i shpëtuar zjarrit.

Vetura ka mbushur me tym pjesën e rrugës para ”Pallatit të drejtësisë” në Shkup.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *