Home / Kryesoret / Kartmonedha false në Prishtinë

Kartmonedha false në Prishtinë

Të shtunën në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, policia ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që gjatë kontrollit te të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar 10 kartë-monedha nga 50 € që dyshohet të jenë të falsifikuara, dhe dy qese substancë e dyshuar narkotike e llojit të panjohur.

“Ndaj të dyshuarve është hapur edhe rasti posedim i paautorizuar i narkotikëve”- thuhet tutje në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./Gazeta Express

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *