Home / Sport / Katër skuadra e duan Jamesin

Katër skuadra e duan Jamesin

Katër skuadra të mëdha të Premierligës kanë hyrë në garë për James Rodriguez

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ia ka bërë të qartë James Rodriguezit se edicionin e ardhshëm nuk llogarit në shërbimet e tij.

Kjo ka bërë që disa skuadra të interesohen për të, në mesin e tyre edhe katër skuadra angleze.

Sipas Mirror, Manchester City, Arsenal, Liverpool dhe Chelsea janë duke luftuar për shërbimet e kolumbianit dhe janë të gatshme të paguajnë mbi 60 milionë euro për të.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *