Home / Showbiz / Kë po e xhelozon Qendresa e Labit! (Video)

Kë po e xhelozon Qendresa e Labit! (Video)

Në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani, i ftuar ishte një ndër figurat më të dashura të ekranit, Labinot Gashi-Labi.

Gjatë intervistës Labi rrëfen se çka e nervozon Qendresën dhe se kë po e xhelozon ajo?

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *