Home / Showbiz / Këngëtarja shqiptare që përdoret si model nga doktorët kirurg (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare që përdoret si model nga doktorët kirurg (VIDEO)

Bukuria dhe pamja e saj e veçantë, bënë që ajo të jetë në qendër të vëmendjes në çdo ambient ku ndodhet.

Bukuroshja nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjike madje tiparet e saj përdorën edhe si model nga kirurgët estetikë.

Se kush është ajo, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *