Home / Lajme / Maqedoni / Kërcënohet deputeti i LSDM, Tomisllav Tuntev (FOTO)

Kërcënohet deputeti i LSDM, Tomisllav Tuntev (FOTO)

Në shtëpinë e deputetit nga rradhët e LSDM-së, Tomisllav Tuntev, janë shfaqur përsëri grafite kërcënuese,

Ky është rasti i dytë i ngjashëm në periudhën prej dy muajve ku i njëjti deputet është kërcënuar me jetë. “Vdekje për Tunte” dhe “Tunte tradhtari do të vuash” janë pjesë e porosive të cilat kanë shqetësuar familjen e tij.

TEMAT:

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *