Home / Showbiz / Kim Kardashian shpërthen në lot pasi kupton se burri i saj është i sëmurë

Kim Kardashian shpërthen në lot pasi kupton se burri i saj është i sëmurë

Kim Kardashian mori një telefonatë të shtunën që i tha asaj se Kanye West ishte shtrirë në spital për shkak të një problemi shëndetësor.

Ylli botëror, që sapo kishte arritur në Nju Jork për një ngjarje, mori telefonatën nga një mik i Kanye përderisa ishte e ulur në një hotel me Kortney dhe nënën e saj Kris Jenner.

Kim, që ka kohë që nuk është shfaqur në publik prej vjedhjes në Paris, u trondit kur mësoi atë çfarë i tha miku i burrit të saj, transmeton Gazeta Express.

Duke shpërthyer në lot, ajo pyeti: “Çfarë ka? Mos më frikëso, të lutem. Çfarë po ndodh?”.

Besohet se Kanye vuan nga një problem mendor.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *