Home / Showbiz / Kjo është dhurata që merr Tuna para se të bëhet nënë (Foto)

Kjo është dhurata që merr Tuna para se të bëhet nënë (Foto)

Pak kohë ka mbetur që këngëtarja e njohur Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha të bëhen prindër për herë ta parë.

Ndërkohë Tuna e cila kohë pas kohe është aktive në rrjetet sociale, së fundmi ka pranuar një dhuratë,

Ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar fotografi se si dhuratë ka pranuar disa rroba dhe të brendshme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *