Home / Lajme / Kronika e zezë / Kjo është gruaja që humbi jetën në aksidentin tragjik

Kjo është gruaja që humbi jetën në aksidentin tragjik

Gruaja që shikoni në fotografi është viktima e së shtunës mbrëma në zonën e Tregut Elektrik në Tiranë.

E ndjera Gjystina Shpani (Picaku) e moshës 48- vjeçare me origjinë nga Mati, ishte nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze të cilët i kishin kaluar të 20-at.

Shpani u përplas nga një makinë tip “Audi A 4”, e cila u largua nga vendi i ngjarjes pas aksidentit.

Për shkak të dëmtimeve të rënda, gruaja gjeti vdekjen e menjëhershme. Policia vijon hetimet, me synim kapjen e drejtuesit të automjetit që shkaktoi aksidentin me pasojë vdekjen e 48- vjeçares.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *