Home / Kryesoret / Kjo është policia Maqedonase, arreston 8 persona për rastin e djeshëm kurse kur janë në pyetje Shqiptarët arrestohen mbi 30

Kjo është policia Maqedonase, arreston 8 persona për rastin e djeshëm kurse kur janë në pyetje Shqiptarët arrestohen mbi 30

Nga Mpb-ja e Maqedonisë në press konferencë than që tetë persona janë arrestuar për rastin e djeshëm në kuvendin e Maqedonisë, por kujtojmë opinjonin kur ishin protestat për rastin monstra u arrestuan dhjetra persona pastaj kur u sulmua Bdi-ja në Tetovë poashtu u arsestuan disa persona dhe u morën në pyetje dhjetra të tjerë.

Kujtojm edhe shum raste të tjera si Sopoti, Monstra, Brodeci, e shum raste të tjera ku u arrestuan shum persona kurse kur sulojnë Maqedonasit arrestohen vetëm tetë persona.

Turp për policinë e shtetit!!

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *