Home / Lajme / Botë / Kjo është skena në Paris, ku u vranë dy polic pak më parë (Video)

Kjo është skena në Paris, ku u vranë dy polic pak më parë (Video)

Dy oficerë të policisë franceze që u qëlluan  me armë zjarri në qendër të Parisit, që të dy kan vdekur

Kjo është skena në Champs-Elysées të Parisit,, sipas CNN:

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *