Home / Showbiz / Kjo është vetura luksoze e Noizyt (Foto)

Kjo është vetura luksoze e Noizyt (Foto)

Jemi mësuar të dëgjojmë që Noizy shpenzon qindra mijëra euro për koleksionin e tij të makinave luksoze. E në fakt, në koleksionin e tij reperi ka makina që kushtojnë qindra mijëra euro, por blerja e tij e fundit nuk është aspak ashtu si e mendoni.

Lajmi se koleksionit të Noizyt i shtohet edhe një Hummer, pas Rolls Royce, Lamborghini, Ferrari, dhe AMG pushtoi vëmendjen e të gjithëve. Por sa ka kushtuar realisht Hummeri i tij i zi?

Pas hulumtimeve online, rezulton se një Hummer i tillë kushton vetëm 20 mijë euro, ndërsa çmimi maksimal i kësaj makine shkon deri në 35.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *