Home / Lajme / Botë / Kjo foto e Trump po krahasohet me një foto të Obamas të vitit 2011 (Foto)

Kjo foto e Trump po krahasohet me një foto të Obamas të vitit 2011 (Foto)

 

Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë Sean Spicer Sean Spicer ka publikuar në Twitter foto nga momenti kur Presidenti amerikan Donald Trump po monitoronte sulmin në Siri.

Fotoja po krahasohet me foton e realizuar më 2011 në Shtëpinë e Bardhë gjatë administratës së Barack Obamas, në rastin e vrasjes së Osama Bin Laden.

Atëherë zëvendës-presidenti Joe Biden dhe atëherë Sekretarja e shtetit Hillary Clinton shihen së bashku me Barack Obaman.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *