Home / Kuriozitete / Kjo guaskë tualeti e teknologjisë së lartë kushton 10,000 USD [FOTO / VIDEO]

Kjo guaskë tualeti e teknologjisë së lartë kushton 10,000 USD [FOTO / VIDEO]

Nëse jeni lodhur duke pastruar guaskën e tualetit pasi keni kryer nevojën në të dhe keni 10,000 USD, atëherë kjo guaskë është zgjidhja e duhur për ju.

TOTO Washlets është koleksion i guaskave të tualetit të cilat janë të pajisura me teknologji të lartë të cilat prodhohen që nga viti 1980, transmeton Express. Janë dekada të tëra hulumtim dhe zhvillim që kanë quar deri në këtë pikë të zhvillimit të këtyre guaskave.

Neorest AC është modeli i cili kushton hiq më pak se 10,000 dollarë amerikan. Kjo guaskë është e lyrë me një shtresë speciale zirkoni e cila eliminon mbetjet dhe bakteret. Kjo guaskë po ashtu ka një sistem vetë pastrimi dhe dezinfektimi, ulëse me ngrohje, pastrim automatik dhe deodorant natyral.

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *