Home / Showbiz / Kjo nënë ka pushtuar Instagramin (Foto)

Kjo nënë ka pushtuar Instagramin (Foto)

Njihuni me AJ Anderson, nënën e dy fëmijëve e cila ka pushtuar Instagramin muajt e fundit.
Anderson, që është nga Atlanta në SHBA, e hapi llogarinë e saj në Instagram një vit më parë, duke i hyrë modelizmit pasi u nda me burrin e saj.

Tani fotografitë e saj kanë pushtuar rrjetet sociale, duke mbledhur mijëra pëlqime, transmeton Gazeta Express.

Ajo ka një trup të përsosur, gjë që ka tërhequr më së shumti njerëzit në internet. Shikojeni se si duket ajo:

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *