Home / Kryesoret / Komandant Çakalli: Ziadin vëlla, për ty mu përzie loti sikur për Begun e Mirsadin

Komandant Çakalli: Ziadin vëlla, për ty mu përzie loti sikur për Begun e Mirsadin

( Kot e thojn nuk qan Burri ) —-!!!-ZIADIN PER TY VELLA MU PERZIE LOTI SI DITEN KUR U VRANE BEGU E MIRSADI – QAJA QAJA, QAJA ME LOT DHE ZEMER. CDO VIT SHQIPES PO I THEHET NGA NJE KRAH -LAVDI

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *