Home / Kryesoret / Kostadinovi ka një mesazh për dhunuesin që sulmoi Zoran Zaevin (Foto)

Kostadinovi ka një mesazh për dhunuesin që sulmoi Zoran Zaevin (Foto)

Në rrjetet sociale po shpërndahet fotografia e Goran Angelovski nga Velesi që pretendohet të ketë sulmuar dhe gjakosur liderin e LSDM-së, Zoran Zaev pas sulmi burtal në Parlament.

Ka reguar edhe zëvendës kryetari i komunës së Strumicës, i cili ka theksuar se gjithçka në bazë të ligjit do të jetë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *