Home / Showbiz / Kreshnike Iljazi nga Tetova për së dyti herë sfilate mode në Shkup – FOTO

Kreshnike Iljazi nga Tetova për së dyti herë sfilate mode në Shkup – FOTO

Zemra e modës rreh në Shkup me rastin e ‘Fashion Weekend Skopje” ku entuziastët e modës takohen me trendet më të avancuara të veshjeve të dizajnuara nga stilistët më të njohur të rrajonit dhe botës.
Këtë vit në sfilatë ka treguar aftësitë e saja edhe dizajnerja nga Tetova Kreshnike Iljazi e cila mer pjesë për herë të dytë në këtë organizim pas sfilatës së vitit të kaluar në të cilën korri sukses duke tërhequr vështrimet e publikut me dizajnet e saja të cilat arrin që ti përfundoj nga ideja deri tek realizimi.

Edhe sfilatës së këtij viti ajo arriti që tja dal me sukses me dizajnet e saja atraktive të cilat morën pelqimin dhe mbështetjen e madhe të audiencës së pranishme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *