Home / Kryesoret / Kumanovari bie nga çatia

Kumanovari bie nga çatia

Gjatë ditës së djeshme në ora 7 e 50 minuta në rrugën “Gjorçe Petrov” në Kumanovë, personi A.V. (44) aksidentalisht ka rënë nga çatia e shtëpisë së tij.

Nga policia bëjnë të ditur se ai është lënduar rëndë dhe me automjetin e ndihmës së shpejtë menjëherë është dërguar në Qendrën Medicinale në Kumanovë, ku më pas, për shkak të seriozitetit të plagëve, është transferuar në Klinikën e Shkupit.

Eksperizë ligjore në vend ngjarje kanë kryer ekipet e SPB në Kumanovë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *