Home / Showbiz / Kur Emily Ratajkowski vishet si një Panda

Kur Emily Ratajkowski vishet si një Panda

Si një modele, ajo mund të bëjë cdo gjë që të duket tërheqëse. Emily Ratajkowski kësaj radhe ia doli të tërheqë vëmendjen  pasi ajo veshi një kostum arushi Panda dhe dukej mahnitëse me të, ditën e hëhë në Nju Jork.

25-vjeçarja ka realizuar setin e fotove për DKNY. E veshur më një minifund dh nje xhaketë kadifeje ra në sy trupi i saj me format e rregullta. Ajo qëndronte pranë një semafori në një rrugë të zakonshme të Nju Jorkut, e veshur me çizme të larta dhe flokët e çrregullta.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *