Home / Showbiz / Kur kunatat zhvisheshin në mes të Turqisë (FOTO)

Kur kunatat zhvisheshin në mes të Turqisë (FOTO)

Altuna Sejdiu-Tuna dhe Nora Istrefi së fundi nuk është që shihen shpesh njëra me tjetrën, ani pse tani kanë lidhje familjare

Megjithatë, më parë ato ishin shumë të afërta mes vete dhe shiheshin shpesh nën shoqërinë e njëra tjetrës.

Vite më parë dy këngëtaret kanë qenë së bashku edhe në Turqi, nga ku dërgonin fotot të nxehta, shkruan “Kosovarja”.

Ja si dukeshin para ca vitesh.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *