Home / Showbiz / Kushtrimi i buzëqeshur pranë familjes së Leartës

Kushtrimi i buzëqeshur pranë familjes së Leartës

Çifti simpatik Kushtrimi dhe bashkëshortja e tij Learta, janë ndër më të përfolurit në mediet rozë.
Learta si reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli me çfarëdo që bën është në qendër të vëmendjes, transmeton Gazeta Express.

Por ne ju sjellim një fotografi ku Kushtrimi ka kaluar një ditë të bukur së bashku me Leartën dhe familjen e saj.

Foton e ka postuar nëna e Leartës në profilin e saj në Instastory.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *