Home / Lajme / Botë / Ky është burri që vrau tre persona në Kaliforni

Ky është burri që vrau tre persona në Kaliforni

Kori Muhammad, është arrestuar nga policia për vrasjen e tre personave në një organizatë bamirësie katolike, në Fresno, Kaliforni.

Ai ishte i njohur për policinë edhe më parë.

Muhammad  vrau tre dhe plagosi një person, derisa policia tha se ai ka deklaruar se ‘nuk pëlqen njerëzit e bardhë’.

Gjëra të ngjashme shihen edhe në llogaritë e tij në rrjetet sociale.

1-803-1

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *