Home / Sport / Ky është goli më qesharak dhe më i çuditshëm në histori të futbollit (VIDEO)

Ky është goli më qesharak dhe më i çuditshëm në histori të futbollit (VIDEO)

Në ligën e dytë të futbollit algjerian është shënuar një nga golat më qesharak dhe më të çuditshëm në historinë e futbollit, dhe e gjitha kjo për fajin e portierit.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *