Home / Showbiz / Ky ishte emisioni i parë i Labit, nuk është “Op op njeri” (Video)

Ky ishte emisioni i parë i Labit, nuk është “Op op njeri” (Video)

Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi ishte i ftuar në emisionin Mirage këtë javë.

Labi foli për karrierën e tij nga koha kur hyri në botën e televizionit e deri më tani.

Ai rrëfeu për ngjarjet me të cilat u përball deri në këtë ditë, po ashtu foli edhe për emisionin e tij të parë, e që nuk ishte ‘Op op njeri’.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni se cili ishte emisioni i parë i Labit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *