Home / Kryesoret / Ky zyrtarisht është shoferi kosovar më i çmendur në botë, i jep makinës në 320 km/h (Video)

Ky zyrtarisht është shoferi kosovar më i çmendur në botë, i jep makinës në 320 km/h (Video)

Një video ku një automjet udhëton me një shpejtësi marramendëse po bëhet virale në rrjetet sociale.

Nga komentet e bëra në Facebook vihet re që drejtuesi i automjetit mund të jetë shqiptar i Kosovës dhe videoja me shumë mundësi është bërë në Kosovë, ndërsa nuk dihet me siguri se në cilën komunë.

Megjithatë, në pamjet filmike vihet re një i ri që udhëton me shpejtësi prej 320 kilometrash në orë.

I riu që ka postuar videon shprehet se “duke dëgjuar çiftelinë, e harron shpejtësinë”. Por një shpejtësi e tillë e sidomos natën e në rrugë jo të duhur, mund të ishte fatale për të dhe njerëzit e tjerë që mund të ishin në makinë.

 

Gjithashtu lexo

Dënohet deputeti zviceran që ironizoi me vrasjen e një shqiptari në xhami

Gjykata e Qarkut në Sitten/Sion (Kantoni Valis) ka dënuar deputetin nacional Jean-Luc Ador për diskriminim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *