Home / Showbiz / Labi ftohet në ditëlindjen e mbretëreshës Elizabeth II (Foto)

Labi ftohet në ditëlindjen e mbretëreshës Elizabeth II (Foto)

Labinot Tahiri ka publikuar në “Facebook” një ftesë të Ambasadës së Britanisë së Madhe. Bëhet fjalë për ditëlindjen e mbretëreshës angleze, Elizabeth II.

“Shkëlqesia e tij, ambasadori O’Connell dhe Elida Laëton O’Connell kërkon që me knaqësi t’i bashkangjitet Labinot Tahiri ceremonisë së ditëlindjes së mbretreshës”, thuhet në letren dërguar Labit.

Ndryshe, Tahiri kohëve të fundit është duke u angazhuar intenvizisht në politik. Ai i është bashkuar AKR-së ku edhe pritet të garoj për kryetar të Ferizajt.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *