Home / Showbiz / Labi: Isha njeriu i parë që kam luftu me dërgu Monën te mjeku (Video)

Labi: Isha njeriu i parë që kam luftu me dërgu Monën te mjeku (Video)

Moderatori Labinot Gashi ka qenë i ftuar në një intervistë për emisionin Mirage.

abi zbuloi të pathëna nga bota e estradës, foli për karrierën e tij që nga fillimi deri tani si dhe jetën e tij private.

Ndër të tjera, Labi rrëfeu edhe për sëmundjen e nënës së ndjerë të Adelinës dhe Zanfinës, Monën.

Shikoni videon dhe kuptoni çfarë tha Labi për Monën e ndjerë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *