Home / Kryesoret / LAJM I FUNDIT: Alarm për bombë tek gjykata e Tetovës – (FOTO)

LAJM I FUNDIT: Alarm për bombë tek gjykata e Tetovës – (FOTO)

Sot me datë 12.04.2017 tek sektori për punë të mbrendshme ka aritur një telefonatë ku kanë informuar për vendosjen e nje bombe tek gjykata e Tetovës, ku pas kësajë informate policia e Tetovës menjëher ka dalë në vend ngjarje dhe po punon për zbardhjen e rastit të vërtetohet, a është i sigurt ky informacion apo është renë, transmeton Televizioni Koha.

Informuesi i këtijë alarmi ka dashur të ngelet anonim, than për Televizionin Koha nga policia e Tetovës.

Forca të mëdha policore janë para gjykatës së Tetovës dhe brenda qytetit, por sipas një zyrtari policor than që nuk ka vend për panik pasi që në fund ky informacion do të del i remë pasi që ekipi policor ende nuk ka gjetur ndonjë gjë të dyshimtë brenda gjykatës. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *