Home / Kryesoret / Lajm i fundit: Çfar u gjet tek gjykata e Tetovës nga alarmi për bombë

Lajm i fundit: Çfar u gjet tek gjykata e Tetovës nga alarmi për bombë

Sot rreth orës 8:30 gjykatësja Natasha Janevska në zyrën e sajë ka gjetur një letër kërcënuese ku thuhet që në ambientet e gjykatës është vendosur një bombë, pas leximit të kësajë letre gjykatësja menjëher ka informuar sektorin për punë të brendshme dhe ka informuar staflin e gjykatës, transmeton Televizioni Koha.

Policia e Tetovës bashkë me ekipet e kriminalistikës dolën në vend ngjarje dhe e morën letrën kërcënuese për ta verifikuar se si edhi kjo letër deri tek tavolina e gjykatëses.

Për momentin gjykata e Tetovës është në funksion, nuk ka ndërprerje të punës por ekipet policore në masë të madhe janë pran gjykatës. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *