Home / Sport / Lajm i tmerrshëm për Barcelonën, një ditë pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

Lajm i tmerrshëm për Barcelonën, një ditë pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

Lionel Messi, Neymar dhe Gerard Pique kanë munguar në stërvitjen e sotme të Barcelonës pas eliminimit nga Juventus në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Ata kanë punuar në palestër ndërsa pritet të jenë të gatshëm për “El Clasico” kundër Real Madridit, të dielën.

Gjithashtu lexo

Enis Bardhi në ekipin ideal të kampionatit Europian- (VIDEO)

Reprezantuesi i Maqedonisë Enis Bardhi, i cili ka qenë golashënues i dyfishtë në Kampionatin Evropian …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *