Home / Kryesoret / Lajm jo fort i mirë për motin

Lajm jo fort i mirë për motin

Moti sot në Kosovë, e enjte 6 prill 2017, parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu në disa vende.

Era do të fryjë nga jugperëndimi 10 deri 30 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale të lëvizin nga 7-C, ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 18-C.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *