Home / Kryesoret / Lajmërohet Sela, jamë në gjendje të mirë por i ngujuar në kuvend

Lajmërohet Sela, jamë në gjendje të mirë por i ngujuar në kuvend

Kryetari i Lr-Pdsh-së Ziadin Sela në një linje telefonike është shprehur se është në gjendje të mirë por i ngujuar në parlamentin e Maqedonisë.

Sela ka folur në linje telefonike me familjen e tijë dhe apelon pë mos dezinformojë për gjendjen kritike nga ana e mediumeve.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *