Home / Lajme / Kronika e zezë / LAJMI I FUNDIT :Vetura e Ziadin Selës përplaset me një kamion në Shkup?

LAJMI I FUNDIT :Vetura e Ziadin Selës përplaset me një kamion në Shkup?

Kryetari i Komunës së Strugës dhe kreu i Lëvizjes për Reforma – PDSH, Ziadin Sela ka pësuar aksident sonte në Shkup. Siç shkruan “Nova Makedonija”, ai me veturën e tipit “Volcfagen” me regjistrim të Strugës në rrugën “Skupi” është përplasur me një kamion, transmeton Tv Koha

Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar.

Pas aksidentit komunikacioni ka qenë i bllokuar. Shërbimet kompetente e kanë larguar “Volcfagenin”, sipas dëshmive të dëshmitarëve okularë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *