Home / Kryesoret / Latas dhe Ivona po zgërdhihen nga salla e Parlamentit derisa huliganët maqedonas po rrahin deputetët

Latas dhe Ivona po zgërdhihen nga salla e Parlamentit derisa huliganët maqedonas po rrahin deputetët

Gazetarët Llatas dhe Ivona nga televizioni Sitel janë fotografuar sot në sallën e Parlamentit duke qeshur dhe duke shijuar rrahjen e huliganëve ndaj deputetëve opozitar.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *