Home / Kuriozitete / lbulena Haxhiu e “Vetëvendosjes” nxehet me moderatorin dhe lëshon Gazlotsjellës në Kojshia Show..

lbulena Haxhiu e “Vetëvendosjes” nxehet me moderatorin dhe lëshon Gazlotsjellës në Kojshia Show..

Në emisionin e rradhës, Sadri Kojshia ka të ftuar njëren nga deputetet më problematike dhe më të zëshme të Vetëvendosjes Albulena haxhiu..
Ajo njihet edhe për hedhjen e Gazlotjsellësit në Kuvendin e Kosovës.

Gjithashtu lexo

Mos kaloni kurrë pranë varrezave natën, e tmerrshme ajo çfarë i ndodhi këtij çifti (Foto)

Një çifti nga Britania iu duk ide e mirë që të bënin një shëtitje ende …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *