Home / Lajme / Botë / Le Pen: Ne ofrojmë alternativën e madhe, Franca është në rrezik

Le Pen: Ne ofrojmë alternativën e madhe, Franca është në rrezik

Ajo ka thënë se partia e saj ofron alternativën e madhe për Francën, pasi sipas saj shteti është në rrezik, transmeton lajmi.net

“Ne ofrojmë alternativën e madhe në garën presidenciale. Mbijetesa e Francës është në rrezik”, është shprehur Le Pen.

Ajo ka akuzuar presidentin aktual Francois Hollande, për pesë vitet e udhëheqjes që ajo i ka cilësuar ‘katastrofale’.

Le Pen në balotazh do ta ketë përballë favoritin për t’i fituar zgjedhjet, Emmanuel Macron.

Gjithashtu lexo

Ishulli i Fazanëve që ndan dy shtete: Këtë vend të vogël e administron gjatë muaj Spanja dhe gjashtë tjerë Franca (Video)

Në provincën Baske, mes qytetit verior spanjoll Irun dhe atij jugperëndimor në Francë, Henda, rrjedh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *