Home / Showbiz / Learta vjen me një stil ndryshe, tejet elegante! (Foto)

Learta vjen me një stil ndryshe, tejet elegante! (Foto)

U mësuam ta shohim me fustane të gjatë në ditët e para të nusërisë. Mirëpo Learta, nusja e Shyhrete Behlulit është paraqitur shumë më ndryshe në një fotografi të fundit.

Tejet elegante dhe shumë e sofistikuar, Learta duket plot shkëlqim.

Ndonëse shtatzënë, ajo nuk po vërehet të ketë shtuar peshë dhe po e ruan linjën e trupit duke u zbukuruar çdo ditë e më shumë.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket se ka qenë mysafire në një dasmë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *