Home / Showbiz / Ledri në ‘përcjellje’ të policisë (Foto)

Ledri në ‘përcjellje’ të policisë (Foto)

Këngëtari Ledri Vula ka publikuar një foto në të cilën shihen disa vetura të policisë prapa tij.

Fotografinë e ka shkrepur jashtë Kosovës, pasi që është i angazhuar nëpër mbrëmje nëpër Evropë,

Mbishkrimi i Ledrit sipër fotografisë është “Pablo n’percjellje 🚨” dhe shumë komente kishin ardhur në adresë të tij, pas publikimit të fotografisë.

Kënga e fundit e Ledrit është ‘Pablo’ të cilën e solli në bashkëpunim me Lumi B, Gjikon dhe Skerdin dhe për vetëm 10 ditë nga publikimi  i saj ka marrë 1 milion e gjysmë klikime.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *