Home / Kryesoret / Lëvizja BESA në terren: Përforcon radhët në Manastir dhe Dollnen

Lëvizja BESA në terren: Përforcon radhët në Manastir dhe Dollnen

Lëvizja BESA ka zhvilluar takime intensive në Manastir dhe Dollnen. Përfaqësuesi i kësaj partie, Arben Labënishti ka takuar banorët e këtyre vendbanimeve, duke premtuar se shpresa e vetme për shqiptarët dhe kthimin e dinjitetit të tyre e zhvillimit të zonave ku jetojnë është subjekti i tyre politik.

“Nga vizita në Manastir dhe Dollnen. Kudo që shkojm, “Lëvizja Besa” konsiderohet si morali dhe shpresa e shqiptarëve!”, ka shkruar Labënishti.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *