Home / Kryesoret / LËVIZJA BESA NUK NDALET

LËVIZJA BESA NUK NDALET

Lëvizja BESA ka filluar takime të gjithëanshme me të gjitha strukturat e saj, për të bashkëbiseduar për nga afër me BESAtarët dhe shqiptarët për hallet dhe problemet e tyre, situatën aktuale politike, dhe çështje që i tangojnë banorët në përgjithësi.

Përfaqësues të lartë të BESËS dje kanë zhvilluar takime në Çair, ndërsa sonte gjenden në Dollnen dhe Butel.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *