Home / Kryesoret / Linjë e re ajrore nga Budapesti drejt Shkupit nga 3 Prilli 2017

Linjë e re ajrore nga Budapesti drejt Shkupit nga 3 Prilli 2017

Në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh” do të vendoset linjë e re ajrore nga Budapesti drejt Shkupit. Në këtë relacion do të mund të udhëtohet me kompaninë ajrore “Viz er”.
Linja e re ajrore do të promovohet të mërkurën, ndërsa në ngjarje është paralajmëruar prania e minsitrit të Transportit dhe Lidhjeve, Vllado Misajllovski, drejtorit të përgjithshëm të TAV Maqedoni, Alp Er Tunga Ersoj dhe ambasadorit hungarez, Duks Laslo Ishtvan.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *