Home / Kryesoret / Linjë e re ajrore Shkup – Budapest

Linjë e re ajrore Shkup – Budapest

Linjë  e re ajrore Shkup – Budapest do të promovohet sot në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh”.

Në këtë relacion qytetarët do të mund të udhëtojnë me kompaninë ajrore “Viz Air”.

Në promovim është paralajmëruar prezencë e ministrit të Transportit dhe Lidhjeve Vllado Misajlovki, drejtorit të përgjithshëm të TAV Maqedoni Alp Er Tunga Ersoj dhe ambasadorit hungarez Duks Laslo Ishtvan.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *