Home / Sport / Liridon Leci dërgohet në paraburgim

Liridon Leci dërgohet në paraburgim

Prokurori ka vendosur masë arresti për mbrojtësin e Prishtinës, Liridon Lecin.

Ai ishte arrestuar gjatë ndeshjes me Besës dhe Prishtinës.

Prokuroi ka vendosur që ta mbajë për 48 orë, shkruan GazetaOlle.com.

Kjo është hera e parë që një futbollist arrestohet dhe burgoset.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *