Home / Kryesoret / Lsdm: 10 deri 15 deputet janë sulmuar nga ana e huliganëve

Lsdm: 10 deri 15 deputet janë sulmuar nga ana e huliganëve

Lsdm para pak çastesh treguan që 10 deri 15 deputetë nga të gjitha partitë janë sulmuar ku në krye të tyre është kryetari Zoran Zaev dhe Kryetari i Lr-Pdsh-së Ziadin Sela.

Gjendja është rënduar teje mase kur në kuvend u futën huliganët maqedonas, për momentin dëgjohen bomba gazi në kuvend.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *