Home / Showbiz / Luana Vjolla pas incidentit në Tiranë ik nga Shqipëria

Luana Vjolla pas incidentit në Tiranë ik nga Shqipëria

Ka qenë fansi i saj, që i fiksuar pas Luanës, i doli para në rrugë dhe i rrahu të dashurin.

Pas kësaj situate shumë të rëndë për Luanën, moderatorja ka vendosur që të largohet nga Shqipëria.

Nuk dihet nëse Luana, do të rrijë për shumë gjatë jashtë vendit, si dhe as destinacionin nuk e ka treguar. Por me shumë mundësi kërkon që të harrojë incidentin me të cilin u përball

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *