Home / Lajme / LUFTË E ASHPËR MES PITBULLIT DHE LUANIT, SHIKONI ÇKA I BËN PITBULLI (VIDEO)

LUFTË E ASHPËR MES PITBULLIT DHE LUANIT, SHIKONI ÇKA I BËN PITBULLI (VIDEO)

Mund të mos besoni se edhe luanët ndonjlherë nuk ia dalën.

Nuk dihet nëse luani ka qenë i plagosur më parë nga gjuetarët, pasi dëgjohen zëra të disa burrave ku në fund e largojnë njërin Pitbull. Se si ka shkuar dyluftimi epik mund të shihni në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Xha Branko i BDI : Mbetet në qëndrimin se homoseksualët kanë të drejtë martese

Branko Manoilloski, deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), u sqarua sot për kërkesën e djeshme …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *