Home / Lajme / Majk ju prezanton bukuroshen e tij (Foto)

Majk ju prezanton bukuroshen e tij (Foto)

E adhurojnë të vegjël e të mëdhenj. Por siç duket zëri i tij tërheqë shumë edh fanset e vogla, me njërën prej të cilave është takuar rishtazi.

Majk ka publikuar në profilin e tij në Instagram, një fotografi duke përqafuar njërën nga fanset e tij të cilës i është referuar me epitetin bukuroshe!

Përveç kësaj, ai po ashtu ka shkruar se i do shumë fëmijët, veti kjo shumë e mirë, sidomos për një baba të ardhshëm.

Kjo pasi Majk shumë shpejt do të bëhet me fëmijë, ngase ish e dashura e tij, Majlinda Zeka është shtatzënë dhe po pret të lindë beben e çiftit që u nda e nuk do i shijojnë bashkë momentet e para të prindërimit! /Prive/

Gjithashtu lexo

Bajram Rexhepi një burrështetas i guximshëm – (FOTO & VIDEO)

Homazhe për nder të të ndjerit Bajram Rexhepi janë zhvilluar në hollin e Kuvendit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *