Home / Kryesoret / Maqedonasi që rrahu Ziadin Selën: Ndjenjë e papërshkruar kur e godisja atë me grushta në kokë (FOTO)

Maqedonasi që rrahu Ziadin Selën: Ndjenjë e papërshkruar kur e godisja atë me grushta në kokë (FOTO)

Në rrjetin social është përhapur një profil me emrin Kosta Delov i cili është shprehur krenar për rrahjen brutale që e ka ushtruar ndaj liderit të LR-PDSh-së, Ziadin Selës.

“Ndjenja kur brutalisht e ke Ziadin Selën me grushta në kokë, e pa përshkruar! Shtriju poshtë shkërdhatë shqiptare”, ka shkruar Kosta Delov si i dyshuari kryesor për rrahjen e Selës dhe Zoran Zaevit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *